KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044155
nr 1604 4155
Carl-Eric Arkel (1908-1974), Bymotiv. Signerad. Olja på duk, 60x73 cm, yttermått inklusive ram: 62x76 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:43:13
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr